Favori Listem

Adding item to wishlist requires an account

Price
Başlayan€40€25
Rezervasyon Formu
Ön Talep Formu
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Okudum Terms of Service ve Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Musait: 20 Kişi
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Rezervasyon yap

Gün Batımı At Turu Kapadokya 2 Saat

0

Kapadokya’da Gün Batımı At Safari Turu 2 Saat

Kapadokya’da At Safarisi, özellikle çocuklar ve aileler için keyifli bir gün geçirme aktivitesi olarak oldukça popülerdir. Eğer ATV veya Dörtlü Bisiklet gibi aktiviteler sizin için fazla heyecanlıysa, bölgedeki at çiftliklerine gitmeyi düşünebilirsiniz. Kapadokya, “güzel atlar ülkesi” olarak da bilinir ve bu cazibe, Avanos ile Göreme (AŞK VADİSİ) arasındaki at çiftliklerinde yaşanır, unutulmaz bir deneyim sunar.

Tur İçeriği

Endişelenmeyin, eğer deneyiminiz yoksa size öğretilir. Ancak, atlar genellikle çok deneyimlidir ve rotaları bilirler! Doğanın bu harikalarını keşfederken heyecan verici ama huzurlu bir yolculuğun tadını çıkarın. Kapadokya’daki at safari turları, yeni başlayanlardan deneyimli binicilere kadar her seviyedeki binicilere uygundur. Turlar genellikle ata binme konusunda kısa bir eğitimle başlar ve deneyim seviyenize uygun bir atla eşleştirilirsiniz. Turlar sizi genellikle normal araçlarla ulaşılamayan gizli noktalara götürür. Kayaya oyulmuş eski kiliseler, manastırlar ve gizli kanyonlar ve mağaralar gibi.

Kapadokya’nın peri bacaları, yerel kayısı bahçeleri ve geleneksel üzüm bağları ile güzel vadilerinden geçerken 2 saatlik bir at safari turu veya ata binme size heyecan verici bir gezi deneyimi sunar. Size eşlik eden profesyonel bir rehber eşliğinde Kapadokya’da at safari turu yaparak kalabalık turistik yerlerden uzak, huzurlu bir ortamın tadını çıkarabilirsiniz.

Kapadokya’nın ay manzarası, sıra dışı kaya oluşumlarıyla harika manzaralar sunar ve bunları at sırtında keşfetmek için idealdir. Kapadokya’daki at safari turları ayrıca eşsiz ve etkileyici fotoğraf fırsatları sunar. Manzaralar son derece pitoresk ve at sırtına binmek, fotoğraflarınıza ek bir ilgi ve heyecan katar.

Tipik At Safari Güzergahı

Tur şirketi sizi otelinizden alır ve at safari turunun başlayacağı yere götürür. Kask ve üzengi gibi tüm güvenlik ekipmanlarını rehberinizden alacaksınız. Ayrıca, ata binme konusunda kısa bir eğitim alacak ve deneyim seviyenize uygun bir atla eşleştirileceksiniz. At safarisinin ilk bölümü genellikle Kapadokya’nın güzel tepelerinden geçer. Bu bölgeyi özel kılan benzersiz kaya oluşumlarını ve manzaralarını keşfederken engebeli arazide ve dik yamaçlarda gezeceksiniz. Yol boyunca bazı kırsal kasabalarda durabilir ve orada yaşayan dost canlısı insanlarla tanışabilirsiniz. Bazı harika yerel yemekleri denemenin yanı sıra, geleneksel yaşam tarzlarını da öğreneceksiniz.

At safarisi sonrasında, normal araçların ulaşamadığı gizli kanyonları ve mağaraları keşfedebilirsiniz. Örneğin, Kapadokya’nın en ünlü kayalık oluşumları olan peri bacaları ve kukuletalar karşınızda olacak. Tur şirketine göre, öğle tatiliniz Kapadokya manzarasının muhteşem manzarasına sahip güzel bir yerde olabilir.

At safarilerine ek olarak, bazı turlar eski kiliseler, manastırlar ve yeraltı şehirleri gibi tarihi yerleri ziyaret eder. Bölgenin zengin tarihi ve kültürü hakkında bilgi edinecek ve en muhteşem binalarından bazılarını göreceksiniz. Sonunda, eğlenceli bir günün ardından otelinize geri götürüleceksiniz.

Uygun olmayanlar

At safari turları, hamile kadınlar ve 110 kg’ın üzerindeki kişiler için uygun değildir.

Kapadokya At Safari Turu Seçenekleri

İçerir:

  • At kullanımı
  • Klimalı araç
  • Otelinizden alınma ve bırakılma
  • Gün Batımı Turu (2 saat)

Kapadokya’nın güzel Aşk Vadisi boyunca harika bir at safari turu. Binicilik turu sırasında Kapadokya’nın doğal güzelliğini yepyeni bir bakış açısıyla deneyimleyeceksiniz. Bu tur, zamanı kısıtlı gezginler için idealdir ve önceden at binme deneyimine ihtiyaç duymaz.