Favori Listem

Adding item to wishlist requires an account

Adventure Tour
Başlayan€45€25
Rezervasyon Formu
Ön Talep Formu
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Okudum Terms of Service ve Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Musait: 20 Kişi
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Rezervasyon yap

Jeep Safari Turu

0

Aynı zamanda Kapadokya’da yapılacak en iyi şeylerden biridir. Toprak, toz ve taş döşeli yollarda, kanyon yollarında, doğal ay tepelerinde, kızıl vadide seyahat etmeyi, cennet doğası eşliğinde safari macerasını ve safarideki parkurları yaşayabilirsiniz.

Ne Beklemeli?
Kapadokya’nın nefes kesen manzaraları ve engebeli arazisi, bir Jeep safarisinde dayak yolundan keşfedilebilir. Yol boyunca, çoğu aracın erişemeyeceği vadiler, tepeler ve hatta keşfedilmemiş geçitler ve mağaralarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca Kapadokya’da meşhur olan kukuletalara, peri bacalarına ve uhrevi jeolojik harikalara yakından bakacaksınız.

Türkiye’nin ilgi çekici Kapadokya bölgesini bir Jeep safarisinde keşfetmek, her şey düşünüldüğünde unutulmaz ve heyecan verici bir deneyimdir. Tarih tutkunu, doğa tutkunu veya macera arayan olsanız da, ömür boyu bir deneyime sahip olmanız garanti edilir.

Jeep safari turu nasıl bir aktivitedir?

Turlar çoğunlukla 4 ila 8 kişi ve 4 × 4 arazi araçları ile düzenleniyor. Kapadokya’daki tipik Jeep Safari turları sabahın erken saatlerinde Kapadokya safari noktalarından başlar.

Jeep Safari turu kaç saat sürecek?
-gündoğumu turu (2 saat)
-gündüz turu (1 veya 2 saat)
-gün batımı turu (2 saat)
-özel tur (3/4/6 saat)

Tura neler dahildir?
-Sizi otelinizden alacağız. Karşılama saati rezervasyonunuzdan sonra veya turunuzdan bir gün önce bildirilecektir.
-Jeep turu başladıktan hemen sonra.
-Yolumuza devam edeceğiz. Müzik açık, 4X4 aracımızla vadilere biniyor olacağız.

– Seçtiğiniz tur türüne bağlı olarak, gezebileceğiniz, fotoğraf çekebileceğiniz benzersiz noktalarda duracağız ‘Fotoğraflarınızın çekilmesini istiyorsanız sürücü rehberimiz size yardımcı olacaktır
– Rotadaki tüm yerleri ziyaret ettikten sonra tur sona erer.
-Son olarak, turdan sonra otelinize götürüleceksiniz, ardından gündüz / akşamın tadını çıkarabilir ve tatilin geri kalanını yaşayabilirsiniz.

Kapadokya Jeep Safari turu yerleri

Göreme turu:
-Aşk Vadisi
-Killik Vadisi
-Tavşanlık Vadisi
-Gül Vadisi
-Kılıçlar Vadisi
-Dokuzsatlı Kalesi

Ortahisar turu:
-Ortahisar Kalesi
-Pancarlık Vadisi
-Uzengi Vadisi
-Şahin Vadisi
-Şahin Tepesi

Vadilerin anlamı

-Güvercin Vadisi, kuşları değerli pislikleri için çekmek için bazı mağara konutlarının beyaza boyandığı güzel bir yerdir.

-Ortahisar, kale benzeri kaya oluşumuyla birlikte dost canlısı sakinleri, güzel taş evleri, dar sokakları ve güzel kiliseleriyle ünlüdür.

– Oradaki kayanın renkleriyle adlandırılan Kırmızı Vadi. Orada yaklaşık 5 km yürüyüş yapabilirsiniz. vadi boyunca. Vadi, gün batımını izlemek için harika bir yer olarak da bilinir.