Favori Listem

Adding item to wishlist requires an account

Price
Başlayan€100€69
Rezervasyon Formu
Ön Talep Formu
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Okudum Terms of Service ve Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Musait: 20 Kişi
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Rezervasyon yap

Sıcak Hava Balonu Panorama Turu

0

Kapadokya’da Sıcak Hava BALONU PANORAMA Turu
Vadilerin üzerinde uçan bu renkli sıcak hava balonlarını gözlemleme fırsatı bulduğunuz için Kapadokya Gündoğumu Sıcak Hava Balonu İzleme Turu herkes için alternatif bir deneyim.
NOT! “Seyahat, sizi daha zengin yapan satın aldığınız tek şeydir.”

Tur hakkında
Vadilerin üzerinde uçan bu renkli sıcak hava balonlarını gözlemleme fırsatı bulduğunuz için Kapadokya Gündoğumu Sıcak Hava Balonu İzleme Turu herkes için alternatif bir deneyim. Bu özel tur, daha bütçeye uygun bir gezi arayanlar ve Kapadokya’da güneşin doğuşunun fotoğraflarını çekmek isteyenler için idealdir. Bu izleme turunun akrofobiden muzdarip olanlar için de en iyi seçenek olduğunu belirtmek önemlidir.

Gezi hafta sonları da dahil olmak üzere her gün gerçekleşir. Sabahın erken saatlerinde, güneş doğmadan önce, Kapadokya’daki otelinizden sizi konforlu ve modern bir araba alacak.

Araç sizi gözlem noktası olacak sıcak hava balonu uçuş alanına doğru götürecektir. Teslim alma süresinin mevsime bağlı olduğunu ve buna göre değişebileceğini unutmamak önemlidir. Ayrıca hava şartlarına ve rüzgarın yönüne bağlı olarak sıcak hava balonu alanı da değişmektedir.

Neler Dahil
Teslim Alma ve Bırakma
Aktarma