Favori Listem

Adding item to wishlist requires an account

Price
Başlayan€70€50
Rezervasyon Formu
Ön Talep Formu
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Okudum Terms of Service ve Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Musait: 20 Kişi
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Rezervasyon yap

Yeşil Tur Kapadokya

(1 Yorum)

Yeşil Tur Programı

Sabah:

08:30: Otelinizden alınma ve Cappadocia’nın merkezi bölgesindeki buluşma noktasına transfer. 09:00: Rehber tarafından bölgenin tanıtımı ve güzergah hakkında bilgilendirme.

Yeşil Tur Rotası:

Ihlara Vadisi (Dahil): Cappadocia’daki en büyük vadi kompleksi olan Ihlara Vadisi’nin tarihi kiliselerini ve doğal güzelliklerini keşfedin. Vadide rehber eşliğinde yürüyüş yapın. Belisırma Köyü (Dahil): Ihlara Vadisi’nde bulunan tarihi Belisırma köyünde kültürel bir mola verin. Köydeki tarihi kiliseleri ziyaret edin. Selime Katedrali (Dahil): Peri bacalarıyla çevrili muhteşem bir manzaraya sahip olan Selime Katedrali’ni ziyaret edin. Tarihini öğrenin. Yaprakhisar Köyü (Dahil Değil): Tarih ve doğanın iç içe geçtiği, nefes kesen manzaralar sunan bu köyü ziyaret edin. Ek ücret gerekmektedir. Derinkuyu Yeraltı Şehri (Dahil Değil): Cappadocia’nın en büyük yeraltı şehri olan Derinkuyu’yu keşfedin. Ek ücret gerekmektedir. Öğle Arası:

13:00: Öğle yemeği için serbest zaman. Rehberinizin önerilerine göre yerel lezzetleri deneyebilirsiniz. (Öğle yemeği dahil değildir) Öğleden Sonra:

14:30: Yeşil Tur programının sona ermesi ve otelinize geri transfer. 15:00: Otelinize varış, turun sona ermesi. Yeşil Tur rotasında dahil ve dahil olmayan yerler ayrı ayrı belirtilmiştir. Ancak, ek ücret gerektiren yerler de belirtilmiştir. Bu programın içeriği yerel işletmelere ve hava koşullarına göre değişebilir.

1 Yorum
Sırala:DeğerlendirmeTarih

Meria F.

Yalnız Gezgin

“The Kapadokya Green Tour surpassed all expectations! An unforgettable adventure filled with breathtaking landscapes and cultural immersion. Highly recommended!”

25 Nisan 2024